Opis nieruchomości
Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 23,29 m², położona przy al. Niepodległości 159 na warszawskim Mokotowie.
Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w kamienicy z windą. To propozycja dla osoby, która szuka kompaktowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, z możliwością aranżacji od podstaw, a także dla inwestora planującego zakup lokalu pod wynajem.
Lokal wymaga remontu, z wyjątkiem wymienionych okien. Dzięki temu nowy właściciel może przygotować mieszkanie według własnych potrzeb — na cele mieszkaniowe lub inwestycyjne.
Układ mieszkania
Na powierzchnię 23,29 m² składają się:
- pokój: 17,5 m²,
- kuchnia: 1,9 m²,
- łazienka: 1,7 m²,
- przedpokój / komunikacja.
Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.
Wysokość pomieszczeń wynosi 2,75 m, co pozytywnie wpływa na poczucie przestrzeni mimo kompaktowego metrażu.
Budynek
Mieszkanie znajduje się w kamienicy z windą, co jest istotnym atutem tej oferty. Budynek ma charakterystyczny, mokotowski klimat, a jednocześnie zapewnia wygodę codziennego użytkowania dzięki windzie jest dużym plusem zarówno dla kupującego prywatnego, jak i dla przyszłych najemców.
Standard i media
Lokal jest do remontu. Wymienione zostały okna, natomiast pozostała część mieszkania wymaga modernizacji i prac wykończeniowych.
Ogrzewanie oraz ciepła woda są miejskie, co zwiększa komfort użytkowania i jest ważnym argumentem przy zakupie mieszkania na wynajem.
Lokalizacja
Adres al. Niepodległości 159 to bardzo dobra lokalizacja na Starym Mokotowie. W pobliżu znajdują się metro, tramwaje, autobusy, sklepy, punkty usługowe, kawiarnie, restauracje, uczelnie oraz tereny spacerowe.
Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum i innych części Warszawy. To miejsce dobrze sprawdzi się dla singla, studenta, osoby pracującej w centrum lub jako mieszkanie inwestycyjne pod wynajem.
Atuty nieruchomości
- Stary Mokotów, al. Niepodległości 159,
- kamienica z windą,
- ogrzewanie miejskie,
- ciepła woda miejska,
- wymienione okna,
- przynależna piwnica,
- bardzo dobra komunikacja,
- duży potencjał aranżacyjny,
- atrakcyjna propozycja pod wynajem.
Opłaty
Czynsz administracyjny: 690 PLN
Cena
489 000 zł
Kawalerka z dużym potencjałem w jednej z najbardziej pożądanych części Mokotowa. Mieszkanie wymaga remontu, ale ma mocne podstawy: świetny adres, kamienicę z windą, miejskie media, piwnicę, wysokość 2,75 m i funkcjonalny układ.
To dobra propozycja zarówno dla osoby szukającej własnego mieszkania w centrum miasta, jak i dla inwestora planującego zakup lokalu pod wynajem.
Zapraszam do kontaktu.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły



